Laboratoria Przyszłości

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna, której celem  jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.
Celem inicjatywy jest wsparcie wszystkich szkół podstawowych  w budowaniu wśród uczniów kompetencji przyszłości z tzw. kierunków STEAM (nauka, technologia, inżynieria, sztuka oraz matematyka). W ramach Laboratoriów  nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe, dzięki któremu  urządzeno w szkole pracownei informatycznej wyposażone m.in w sprzęt multimedoalny oraz drukarkę 3D. Wyposazono również pracownię do techniki, w tym do zajęć praktycznych z  zakresu żywienia wyposażone w sprzęt AGD oraz niezbędne akcesoria.
Na lekcjach i zajęciach uczniowie   będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

Lekcje zrealizowane w ramach projektu w miesiącach:

Wrzesień 2022

Październik 2022