PDF Drukuj Email

Od kwietnia do czerwca 2012r uczniowie klasy Id podjęli się realizacji projektu ‘Catch the Beat’ w ramach programu eTwinning wraz z partnerskimi szkołami we Francji i Niemczech. W sumie 24 uczniów gimnazjum pracuje nad zadaniami projektu, koresponduje z nowymi przyjaciółmi, poznając kulturę, życie społeczne i szkolne w tych krajach. Ponadto wszyscy poprawiają znajomość języków obcych, w szczególności j. angielskiego, który jest językiem roboczym projektu. Wszystkie trójstronne działania, opisy, prezentacje multimedialne, dokumenty, filmy oraz blog znajdują się na platformie edukacyjnej Twinspace, gdzie każdy uczeń ma swoje konto na Desktopie. Spotkania odbywają się co tydzień, ale uczniowie mają stały dostęp do platformy.
Platforma jest otwarta dla gości, którzy chcą poznać nowych przyjaciół oraz obejrzeć eTwinningowe działania. Zapraszamy!