E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Andrzejki w klasach I - III PDF Drukuj Email
Tradycje andrzejkowe obchodzone są z 29 na 30 listopada i mają bardzo długą historię. Najbardziej znanym zwyczajem andrzejkowym jest wróżenie, a najstarszą wróżbą - lanie woskiem. 29 listopada wszystkie klasy I - III urządziły klasowe andrzejki.

Wychowawcy zapoznali dzieci z tradycjami andrzejkowymi, po czym w każdej klasie odbyły się wróżby i zabawy. Dzieci przebrane w stroje wróżek, czarownic i postaci z bajek przygotowały i przeprowdziły ciekawe wróżby dla kolegów i koleżanek. Były wróżby z ciasteczek, cukierków, balonów, serc, koła fortuny, kubeczków i wiele innych.

W każdej klasie odbył się również wspólny słodki poczęstunek. Andrzejki upłynęły w miłej i tajemniczej atmosferze. Mamy nadzieję, że dobre wróżby i związane z nimi marzenia się spełnią.
J.G.

 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości