E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wyjazd na kręgle! PDF Drukuj Email
Dnia 26 listopada 2019 r. uczniowie klasy VI c wraz z opiekunami - p.Lidią Kutrybałą i p.Justyną Budak pojechali na kręgle do mieleckiego klubu ONYX. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu.

Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Gra okazała się niezwykle wciągająca a współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą.

Celem wycieczki było również: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich.  Uczniowie mieli możliwość poznania sposobów aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli sie kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.
 Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas... Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super!!!
J.B
 

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości