E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
PAMIĘTAJ, BĄDŹ EKO! PDF Drukuj Email
W nawiązaniu do międzynarodowej akcji „Sprzątanie Świata 2019”,  włączyliśmy się do aktywnego uczestnictwa w XIII edycji i przystąpiliśmy do ogólnopolskiego konkursu ekologicznego pod hasłem: "Oddaj używany telefon komórkowy. Pomagając innym - pomagasz szkole".

Do 15 listopada br.  zbieraliśmy  stare, używane, niepotrzebne telefony komórkowe. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych  trafią  do krajów rozwijających się w Afryce i Azji, gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom,  a niesprawne zostaną przekazane do recyklingu. Takie działania przyczyniają się do ugruntowania postaw i nawyków ekologicznych, dzięki którym nasza planeta będzie z roku na rok czystsza i bezpieczniejsza. Akcję koordynowały p. L.Kutrybała i p. E.Pieróg.
L.K. E.P


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości