E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Szkolne Koło Naukowe „Wynalazcy” PDF Drukuj Email
„Odkryj tajemnice nauki!” – uwierz, że nauka może zmienić świat, a wynalazki pomogą ludziom żyć lepiej.
Uczniowie klasy VI c wraz z koordynatorkami p. Elżbietą Pieróg i p. Lidią Kutrybałą w bieżącym roku szkolnym po udanym sukcesie i zdobyciu tytułu laureata, ponownie przystąpili do realizacji IV edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Być jak Ignacy”

organizowanego przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza, objętego honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. Jego celem jest popularyzacja polskiej nauki oraz pielęgnowanie pamięci o wybitnych, polskich naukowcach. Tegoroczna edycja  pod hasłem „Odkryj tajemnice nauki” poświęcona jest niezwykłym wynalazcom – Stanisławie Adamowiczowej, Mieczysławowi Bekkerowi, Józefowi Hoffmannowi oraz Janowi Czochralskiemu.
L.K., E.P.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości