Wycieczka do Mielca PDF Drukuj Email
W dniu 22.10.2019 r. klasa Ia pojechała do Mielca do Dworku Oborskich, gdzie dzieci zwiedzały muzeum i słuchały opowiadania przewodnika o dawnych czasach w Pałacyku. Uczestniczyliśmy także w lekcji poglądowej dotyczącej historii miasta Mielca. Uczniowie oglądali eksponaty dotyczące II Wojny Światowej, oraz film.

Następnie wszyscy wesoło bawili się na placu zabaw, gdzie miło spędziliśmy czas. Spacerowaliśmy też po pięknym jesiennym parku wokół Pałacyku. Spacer wzdłuż wałów Wisłoki doprowadził nas do centrum Starego Miasta, gdzie zwiedziliśmy kościół i Rynek. Wycieczkę zakończyła wizyta w McDonaldzie, gdzie zjedliśmy posiłek. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrazeń.
M.K.