E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wycieczka do Mielca PDF Drukuj Email
W dniu 22.10.2019 r. klasa Ia pojechała do Mielca do Dworku Oborskich, gdzie dzieci zwiedzały muzeum i słuchały opowiadania przewodnika o dawnych czasach w Pałacyku. Uczestniczyliśmy także w lekcji poglądowej dotyczącej historii miasta Mielca. Uczniowie oglądali eksponaty dotyczące II Wojny Światowej, oraz film.

Następnie wszyscy wesoło bawili się na placu zabaw, gdzie miło spędziliśmy czas. Spacerowaliśmy też po pięknym jesiennym parku wokół Pałacyku. Spacer wzdłuż wałów Wisłoki doprowadził nas do centrum Starego Miasta, gdzie zwiedziliśmy kościół i Rynek. Wycieczkę zakończyła wizyta w McDonaldzie, gdzie zjedliśmy posiłek. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni wrazeń.
M.K.

 


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości