E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Z wizytą na stadionie Wisły Kraków PDF Drukuj Email
18 października 36 uczniów Szkoły Podstawowej w Chorzelowie wraz z kolegami ze Szkoły Podstawowej w Chrząstowie udali się na wycieczkę do Krakowa gdzie obejrzeli mecz ekstraklasy Wisła Kraków – Piast Gliwice.

Piast Gliwice to obecny mistrz Polski w piłkę nożną. Oprócz świetnego widowiska uczniowie mieli okazję w przerwie meczu zdobyć autografy swoich ulubieńców oraz skorzystać z atrakcji przygotowanych przez klub.

Był to już kolejny wyjazd na mecz piłkarki naszych podopiecznych i miejmy nadzieję że nie ostatni. Uczniowie mogli zobaczyć świetne widowisko piłkarskie na najwyższym poziomie, poznać zasady fair play obowiązujące na boisku, usłyszeć wspaniały doping oraz zintegrować się jako grupa. Organizatorami wyjazdu byli nauczyciele wychowania fizycznego.
M.W.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości