E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wycieczka do ZZD w Chorzelowie PDF Drukuj Email
22 października klasa IIIa wraz z wych. p.Renatą Żak wybrała się na pieszą wycieczkę do Zootechnicznego Zakładu Doświadczalnego w Chorzelowie. W czasie spaceru dzieci mogły podziwiać piękną, jesienną przyrodę. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w królikarni, gdzie uczniowie dowiedzieli się wiele o hodowli tych miłych, sympatycznych zwierząt.

Miały możliwość bliskiego kontaktu z małymi i większymi królikami. Chętnie tuliły do siebie milutkie zwierzątka. Następnie dzieci udały się do kurników, gdzie mogły zobaczyć różne rasy kur i dowiedzieć się wiele o ich życiu.
Wiele emocji dostarczyła uczniom wizyta wśród cieląt, które chętnie przychodziły do człowieka i pozwalały się głaskać.

Spacerując po pięknym parku, pełnym bardzo starych drzew, dzieci nie tylko mogły utrwalić sobie wiadomości o jesieni, ale też pozbierać wiele jej darów. Zostały one przyniesione do kącika przyrody.

Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w stajni. Pani przewodnik opowiedziała dzieciom o hodowli i zwyczajach tych łagodnych zwierząt. Uczniowie bardzo chętnie głaskały i karmiły marchewkami i jabłkami konie i kucyki, które chętnie do nich przychodziły. Wycieczka dostarczyła dzieciom wiele niezapomnianych wrażeń i emocji. Zmęczone, ale radosne wróciły do szkoły.
R.Ż.
 


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości