E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Dzień Chłopaka w klasie VI c PDF Drukuj Email
Każdego roku 30 września w Polsce już od wielu lat obchodzony jest Dzień Chłopaka. W tym dniu życzenia kierowane są zarówno do nastolatków jak i do dorosłych mężczyzn. Nie zapomniały również o nich dziewczęta z kl. VI c wraz z wychowawczynią p. Lidią K. i p. Justyną B.

Z tej okazji Kasia i Marysia przygotowały ciekawą prezentację, złożyły kolegom niebanalne życzenia, zadedykowały piosenkę i zaprosiły ich do wzięcia udziału w quizie, w którym mieli wykazać się znajomością dat historycznych i wydarzeń. Dużo emocji towarzyszyło uczniom przy prezentowaniu postaci, czyli „ koleżanki swoich marzeń” ułożonej z patyczków. Zadanie nie było proste, gdyż mieli zawiązane oczy, jednak wszyscy świetnie się bawili.  Na koniec chłopcy zostali obdarowani upominkami i małym słodkim co nieco.

Na pewno ten dzień na długo zostanie w ich pamięci!!!
L.K.
 

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości