E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wiem co jem PDF Drukuj Email
30 maja odbył się szkolny konkurs wiedzy na temat zasad zdrowego odżywiania pod hasłem „Wiem co jem” w ramach realizacji Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę”. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas IV i V szkoły podstawowej.

Wyniki konkursu dowodzą, że dzieci uczestniczą w przygotowywaniu zdrowych posiłków i znają zasady zdrowego odżywiania. Najlepszymi  z najlepszych są: Magdalena Mizera z klasy IV - I miejsce, Zofia Rak z klasy IV – II miejsce, Filip Paterak z klasy Vc - III miejsce. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości