Rodzinny Piknik w klasie Ia PDF Drukuj Email
6 czerwca 2019 r. uczniowie klasy Ia wraz z rodzicami, rodzeństwem i opiekunami - p.Jolantą Gawryś i p.Dorotą Krupą zebrali się na terenach zielonych Białego Dworku w Chorzelowie na wspólny rodzinny piknik z okazji Dnia Mamy i Taty.

Spotkanie rozpoczęliśmy od konkursów integracyjnych dla rodziców i dzieci. Były konkrsy rysunkowe, gimnastyczne, sprawnościowe, praktyczne i sprawdzające, czy rodzice i dzieci znają się nawzajem.

Punktem kulminacyjnym było pieczenie i spożywanie kiełbasek z ogniska.

Pogoda dopisała, więc po sytym posiłku dzieci wraz z rodzicami spędzili aktywnie czas podczas zabaw ruchowych i gier drużynowych.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i umożliwiło wzajemny bliższy kontakt "klasowej rodzinki".