E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„Wspólnie z rodzicami dbam o czyste powietrze w mojej okolicy” PDF Drukuj Email
W środę 5 czerwca 2019 r. uczniowie naszej szkoły – Katarzyna Duszkiewicz z kl. I (op. p.J. Gawryś), Kinga Budak z kl.II (op. p.R.Żak) oraz Filip Walczak z kl.III (op. p.M.Klecha) wraz z opiekunem p. Justyną Budak udały się do Szkoły Podstawowej w Tuszowie Narodowym, gdzie odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród w Powiatowym Konkursie Ekologicznym „Wspólnie z rodzicami dbam o czyste powietrze w mojej okolicy”.

Patronat honorowy nad konkursem objął Starosta Powiatu Mieleckiego.
Nasi uczniowie odebrali dyplomy oraz nagrody z rąk pani Małgorzaty Wieczerzak - Dyrektor Szkoły  Podstawowej w Tuszowie Narodowym oraz Wójta Gminy Tuszów – Andrzeja Głaz. Obejrzeli także krótkie przedstawienie o dbaniu i szanowaniu naszej przyrody. Oprócz nagród oraz miłej atmosfery na nagrodzonych i gości czekał słodki poczęstunek. Uczniów do  konkursu przygotowały Panie - Małgorzata Klecha, Renata Żak i Jolanta Gawryś, którym również przekazano uroczyste podziękowania. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości