Spotkanie z podróżnikiem PDF Drukuj Email
14 marca odwiedził naszą szkołę podróżnik - p. Samuel Kempski z podróżniczej grupy Trzask, której uczestnicy podróżują po świecie i swoimi przygodami dzielą się z uczniami szkół całej Polski. Podczas spotkania w naszej szkole podróżnik zabrał nas w multimedialną podróż do Republiki Południowej Afryki.

Pokazywanym fotografiom towarzyszyło barwne opowiadanie o Afryce, masa sytuacji i przygód, które miały miejsce w czasie trwania wyjazdu oraz sporo ciekawostek dotyczących RPA, zamieszkujących tam ludzi i zwierząt. Prezentację urozmaiciły rekwizyty przywiezione z wyprawy.

Podróżnik zachęcił dzieci i młodzież do ciągłego kształcenia się,  do czytelnictwa, poznawania świata, zdobywania wiedzy, realizowania marzeń, rozwijania swoich pasji.