E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Mikołajkowy zawrót głowy PDF Drukuj Email
6 grudnia 2018 r. na długo pozostanie w pamięci uczniów. Ten dzień tak bardzo wyczekiwany obfitował w wiele atrakcji. Już od samego rana,  uczniowie klas  piątych jeszcze przed przybyciem Świętego Mikołaja, wspólnie dekorowali pierniki przygotowane wcześniej przez Radę Rodziców. Ozdabianiu towarzyszyło wiele radości i zabawy, a wszystkim przyświecał wspólny cel  - przekazanie słodkich wypieków na Bożonarodzeniowy Kiermasz. Po dekorowaniu przyszedł czas na główna atrakcję tego dnia- spotkanie ze świętym Mikołajem. Każdy uczeń otrzymał upominek. Mikołaj nie mógł pojawić się równocześnie w trzech klasach, więc wysyłał również swoich pomocników, tak aby żaden uczeń nie został bez prezentu. Zwieńczeniem tego  pełnego atrakcji dnia był Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej. Rywalizacja drużyn była bardzo zacięta, gdyż każdy chciał wygrać. Jednak to nie zwycięstwo, lecz wspólna gra i zabawa liczyły się najbardziej.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości