E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Kiermasz Świąteczny PDF Drukuj Email

W niedzielę 19 grudnia 2010 roku miał miejsce w budynku tzw. ”Małej Szkoły” kiermasz świąteczny, którego inicjatorem była Rada Rodziców Zespołu Szkół w Chorzelowie.

Sprzedawane na kiermaszu ozdoby wykonali uczniowie wszystkich grup wiekowych: przedszkolacy, uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści.

Młodzi artyści wykazali się ogromną kreatywnością i talentem manualnym. Na kiermaszowych półkach pojawiły się pięknie wykonane stroiki, kolorowe kartki świąteczne, gliniane i papierowe aniołki, postacie wykonane z makaronu i włóczki. Wielkie wrażenie na kupujących wywarły szopki bożonarodzeniowe, których różnorodność i wymiary świadczą o wielkich zdolnościach artystycznych naszych dzieci. Autorem najpiękniejszej i największej szopki okazał się uczeń klasy IIC gimnazjum Rafał Ryniewicz,którego dzieło wzbudziło wielki podziw wszystkich oglądających. Magię świąt czuliśmy nie tylko dzięki słuchanym kolędom oraz pastorałkom ale również unoszącemu się w powietrzu zapachowi pierniczków, wypieczonych przez uczniów klas IV.

Ilość wykonanych prac świadczy o ogromnym zaangażowaniu uczniów naszej szkoły. Szczególną inicjatywą ze szkoły podstawowej wykazały się klasy IV, a z gimnazjum klasa IIC. Uzyskane ze sprzedaży pieniążki poszczególne klasy przeznaczą na dofinansowanie wycieczek.

Kiermasz zorganizował i poprowadził Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej pod opieką Marty Przyłuckiej.
zobacz galerię

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości