E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Kiermasz Świąteczny PDF Drukuj Email

W niedzielę 19 grudnia 2010 roku miał miejsce w budynku tzw. ”Małej Szkoły” kiermasz świąteczny, którego inicjatorem była Rada Rodziców Zespołu Szkół w Chorzelowie.

Sprzedawane na kiermaszu ozdoby wykonali uczniowie wszystkich grup wiekowych: przedszkolacy, uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści.

Młodzi artyści wykazali się ogromną kreatywnością i talentem manualnym. Na kiermaszowych półkach pojawiły się pięknie wykonane stroiki, kolorowe kartki świąteczne, gliniane i papierowe aniołki, postacie wykonane z makaronu i włóczki. Wielkie wrażenie na kupujących wywarły szopki bożonarodzeniowe, których różnorodność i wymiary świadczą o wielkich zdolnościach artystycznych naszych dzieci. Autorem najpiękniejszej i największej szopki okazał się uczeń klasy IIC gimnazjum Rafał Ryniewicz,którego dzieło wzbudziło wielki podziw wszystkich oglądających. Magię świąt czuliśmy nie tylko dzięki słuchanym kolędom oraz pastorałkom ale również unoszącemu się w powietrzu zapachowi pierniczków, wypieczonych przez uczniów klas IV.

Ilość wykonanych prac świadczy o ogromnym zaangażowaniu uczniów naszej szkoły. Szczególną inicjatywą ze szkoły podstawowej wykazały się klasy IV, a z gimnazjum klasa IIC. Uzyskane ze sprzedaży pieniążki poszczególne klasy przeznaczą na dofinansowanie wycieczek.

Kiermasz zorganizował i poprowadził Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej pod opieką Marty Przyłuckiej.
zobacz galerię

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości