E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W CHORZELOWIE 2018 PDF Drukuj Email

We wtorek  13 marca  2018 r. w Szkole Podstawowej w Chorzelowie  odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I. Organizatorzy chcieli pokazać dzieciom sześcioletnim, jak placówka wygląda od wewnątrz, co w niej jest ciekawego i w jaki sposób można zagospodarować tu swój czas. Stąd zaangażowani w organizację dnia otwartego w szkole nauczyciele oraz uczniowie klas swoim gościom mieli do zaproponowania wiele ciekawych zajęć.
Spotkanie rozpoczęła Dyrektor szkoły p. Mirosława Wydro, która serdecznie przywitała przybyłych gości. Następnie zaprezentowano rodzicom  prezentację multimedialną dotyczącą oferty edukacyjnej szkoły. Kolejnym punktem spotkania była część artystyczna pt. „Wiosna tuż, tuż…” w której swoje talenty zaprezentowali obecni uczniowie  klasy IIa i IIIb naszej szkoły.  Dzieci pod opieką nauczycieli i uczniów klas starszych wzięły udział  w wielu atrakcjach.  Oglądnęły, a także wzięły czynny udział w doświadczeniach  przygotowanych przez uczniów gimnazjum pod kierunkiem p. Elżbiety Pieróg, na sali gimnastycznej wzięły udział w zabawach z chustą oraz innych zabawach ruchowych.  Korzystały także z tablicy interaktywnej. Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2018 r.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości