E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA PDF Drukuj Email

Z przyjemnością informujemy, iż Zespół Szkół w Chorzelowie otrzymał Certyfikat Społecznie Zaangażowanej Placówki w roku szkolnym 2016/2017 za udział w IV edycji ogólnopolskiej kampanii  WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA zorganizowanej przez UNICEF.
Projekt WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA miał na celu uwrażliwić uczniów na problemy i potrzeby dzieci w krajach rozwijających się, szczególnie w Angoli. Celem projektu było kształtowanie postawy otwartości i tolerancji na inne kultury oraz rozbudzanie wrażliwości społecznej i postawy propomocowej. W ramach akcji zbierane były fundusze na zorganizowanie kampanii szczepień dzieci w Angoli.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości