E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Trzymaj formę PDF Drukuj Email
„Trzymaj formę”

18 października 2010r. w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Mielcu podsumowano realizację Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Trzymaj Formę” za rok 2009/2010.   W spotkaniu uczestniczyli koordynatorzy programu z powiatu mieleckiego. Nasza szkoła była jedną z trzech wyróżnionych szkół. Oceniając wkład i zaangażowanie w realizacji projektu doceniono ciekawe i różnorodne formy pracy grupy realizującej program.
Szkolni koordynatorzy: Wiesława Paśko i Elżbieta Pieróg zaprezentowały sposób realizacji i prace wykonane przez uczniów. Prezentacja była cenną wskazówką dla tych, którzy chcą wdrożyć program w bieżącym roku szkolnym.
Oprac:EP, WP

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

MAPA KULTURY

 

CEO

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

Wolontariat


A MURY RUNĄ...

 

eTwinning

Erasmus+

FRSE

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

Blog sportowy


WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 36 gości