E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Dzień Kobiet w Rożniatach PDF Drukuj Email

6 marca członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu udali się z wizytą do Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Rożniatach. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Wolontariusze przygotowali specjalny program muzyczny. Każda  pacjentka otrzymała piękne wiosenne kwiaty. Odwiedziny przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Było  dużo radości i chwile wzruszeń. Cieszyliśmy się, kiedy pacjenci włączali się do wspólnego śpiewania. To była nasza pierwsza wizyta, ale z pewnością nie ostatnia. Widząc uśmiech na twarzach obecnych tam osób wiemy, że jesteśmy potrzebni. Dziękujemy Pani Dyrektor i całemu personelowi medycznemu za miłe przyjęcie  i zaproszenie nas na kolejne spotkania.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości