E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Florkowicze przystępują do akcji PDF Drukuj Email
 

FLOREK 2010/2011
Florkowicze przystępują do akcji !
Po raz kolejny szkolne koło ekologiczne działające przy Zespole Szkół w Chorzelowie włącza się do realizacji zadań w ramach XXII edycji Ogólnopolskiej Akcji Ekologicznej „Florek”. W zmienionym składzie, pełni zapału, jak co roku będziemy realizować zadania i przesyłać meldunki do sztabu akcji. Grupa młodych ekologów to w większości uczniowie klas gimnazjalnych. W realizacji zadań , podobnie jak w latach poprzednich ,wspierać nas będą myślą i radą nasze niezawodne opiekunki: pani Jadwiga Korzec oraz pani Lidia Kutrybała.
W tym roku zajmiemy się problemem Eko-Nasadzenia i przyłączymy się do programu Pawła Pietryki nasadzenia drzew i krzewów owocowych w Polsce. Każdy człowiek powinien sobie uzmysłowić , że zmniejszająca się liczba drzew i krzewów owocowych to mniej pokarmu dla zwierząt i ptaków. Oczywiście my, niepokonani, młodzi ekolodzy postaramy się to zmienić.
  Czeka na nas pięć zadań, które będziemy realizować od października 2010 roku do maja 2011 roku. Oczywiście to tylko hasła , gdyż obszerniej będziemy o nich pisać w kolejnych meldunkach. Oto one:
1. Przetwory z owoców. 
2. Owocowe kosmetyki.
3. Martwa natura i owoce.
4. Odwiedzamy sady.
5. Sadzimy drzewa owocowe.
W tym roku mamy możliwość wykonania także szóstego, dodatkowego zadania, a polega ono na przygotowaniu quizu/ zabawy owocowej, którą należy zaprezentować na zlocie podsumowującym, który odbędzie się w ośrodku „Berdo” nad Zalewem Myczkowieckim w Bieszczadach. Wezmą w nim udział najbardziej aktywni uczestnicy.
O naszych postępach dotyczących realizacji zadań będziemy informować na bieżąco.
Trzymajcie za nas kciuki!
Dominika Przywara, kl. III a

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości