E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wszystkie Kolory Świata PDF Drukuj Email

W listopadzie członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadzili w poszczególnych klasach promocję Akcji, zachęcali rówieśników do wzięcia w niej udziału i uszycia „laleczki – rówieśnika”. W każdej klasie odbyła się projekcja filmu, dotycząca warunków życia dzieci w Angoli. Informacje na temat „Wszystkich kolorów Świata” upowszechniali także wychowawcy klas i pedagog szkolny. Młodsi uczniowie przedstawili swoich różnokolorowych rówieśników  na rysunkach.
Kolejnym etapem było wykonanie laleczek. W ramach akcji nasi uczniowie zaprojektowali i uszyli szmaciane laleczki. Każda z nich miała nadane imię i przypisany kraj, z którego pochodzi.
Młodzi ludzie wykazali się bardzo dużą kreatywnością, powstały naprawdę wspaniałe laleczki, a w wykonanie niektórych zaangażowały się niemal całe rodziny. I tak oto zebranych zostało aż 50 laleczek! Tuż po świętach, bo 5 stycznia 2017 r., zorganizowana została pierwsza wystawa. Od razu znaleźli się pierwsi chętni na „adopcję”. Nie minęło wiele dni a wszystkie lalki znalazły swoich opiekunów. 
Bardzo dziękujemy wszystkim tym , którzy zaangażowali się w naszą akcję. Otrzymane darowizny w kwocie 1360 zł zostaną wpłacone na konto organizacji UNICEF na zakup szczepionek dla dzieci z Angoli.
Członkowie naszego Koła postanowili zgłosić jedną z laleczek do konkursu na najbardziej oryginalną laleczkę. Jednak wybór nie jest prosty, bo wiele z nich zasługuje na to miano. Dlatego prosimy was o pomoc. Na profilu naszego koła w czasie ferii możecie zobaczyć 22 wstępnie wybrane lalki i oddać swój głos (dać „like”), a tym samym pomóc nam w wyborze najoryginalniejszej.

Zapraszamy do głosowania!
https://www.facebook.com/SzkolneKoloWolontariatuGimnazjumChorzelow/?fref=ts

 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości