E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Historia mieleckiego rzemieślnictwa i handlu PDF Drukuj Email

22 października 2010r. uczniowie Koła Historycznego wraz ze swoją opiekunką
mgr Sylwią Graniczka udali się do Muzeum Regionalnego Mielcu na wystawę pt.” Historia mieleckiego rzemieślnictwa i handlu”. Oryginalne eksponaty związane z działalnością dawnych rzemieślników, zawodów często już nieistniejących, wzbudziły wśród młodzieży wielkie zainteresowanie. Na wystawie zobaczyć można było starą kasę, maszyny do pisania, moździerze, sprzęt aptekarski, elementy wyposażenia zakładu szewskiego i piekarni oraz dokumenty związane z handlem i rzemiosłem na terenie miasta. Młodzi historycy mieli również możliwość poznania dawnych profesji takich jak: dekarz, bednarz, cieśla, cyrulik, kowal, kołodziej, tkacz, garncarz, lutnik, snycerz, witrażysta, kotlarz czy stelmach.
Wizyta w muzeum jest kolejną lekcją historii , która na zawsze zostanie w pamięci gimnazjalistom z Chorzelowa.
 zobacz galerię
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości