E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
 

,,Wyśpiewać dziś chcemy wam życzenia"

 Jak co roku w naszej szkole hucznie obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, który jest najlepszą okazją, abyśmy wyrazili swoją wdzięczność wszystkim pedagogom naszej szkoły za trud, poświęcenie i zaangażowanie w naszą edukację.
13 października
odbyła się uroczysta akademia w której wzięli udział przedstawiciele klas gimnazjalnych.  Organizatorkami imprezy były również świętujące w tym dniu pani mgr Kamilla Muniak, pani mgr Iwona Stępień oraz pani mgr Sylwia Kania. Podczas akademii uczniowie zaprezentowali program artystyczny, składający się nie tylko z części artystycznej, takiej jak przedstawienie i życzenia, ale również konkursu muzycznego ,,Jaka to melodia?". Drużyna nauczycieli wykazała się doskonałą znajomością utworów muzycznych, dzięki czemu zwyciężyła. Obie drużyny otrzymały słodkie upominki i gromkie brawa. Wszyscy miło spędzili czas, zarówno nauczyciele jak i uczniowie, co można było wywnioskować po atmosferze jaka w tym czasie panowała. Wszystkim nauczycielom pragniemy jeszcze raz złożyć najlepsze życzenia-zdrowia, zadowolenia z pracy oraz wytrwałości w nowym roku szkolnym. 
 zobacz galerię


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości