E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Plac zabaw PDF Drukuj Email
UROCZYSTE OTWARCIE PLACU ZABAW DLA DZIECI

W piątek 15 października 2010r. na terenie Zespołu Szkół w Chorzelowie miało miejsce uroczyste otwarcie placu zabaw dla dzieci. W obecności licznie zebranych gości wstęgę przecięli - dyrektor szkoły mgr Mirosława Wydro oraz sołtys wsi Chorzelów - Bronisław Występek.

Plac zabaw został ufundowany przez sołectwo w Chorzelowie i jest jedynym tego typu obiektem na terenie wioski. Nowoczesne elementy rozplanowano tak, aby dawały dzieciom przestrzeń do zabawy i jednocześnie zapewniały im bezpieczeństwo. Ze szkolnego placu zabaw korzystają nie tylko przedszkolaki z Zespołu Szkół, ale również najmłodsi mieszkańcy Chorzelowa, którzy w godzinach popołudniowych wspólnie z rodzicami przychodzą i bawią się na terenie nowo powstałego obiektu .
  
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości