E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Mamy nowy Samorząd 2012/2013 PDF Drukuj Email
 
Po kampanii wyborczej naszych kandydatów nadszedł dzień wyborów do Samorządu Szkolnego. Każdy spośród czterech kandydatów przedstawił prezentację swojej osoby oraz plan działania w roku szkolnym 2012/2013. Wybory odbyły się szybko i sprawnie…
Do wyborów startowało czterech kandydatów: Grzegorz Świątek z klasy 2 c, Ania Gałda z klasy 2 d, Bartosz Gaj z klasy 3 a oraz Klaudia Trojnacka z klasy 3 d.Komisja wyborcza w składzie: Izabela Juwa oraz Patryk Kędzior, przygotowała listę wyborców na której znaleźli się przedstawiciele klas gimnazjalnych –po dwóch z każdej klasy, w sumie dwudziestu wyborców. Wyborcy po uprzednim podpisaniu się na liście otrzymali kartę głosowania z kandydatami do samorządu. Po oddaniu głosów przez wszystkich wyborców, komisja wyborcza wzięła się do pracy, wyłaniając zwycięzcę. Po przeliczeniu głosów sporządzono protokół, dotyczący przebiegu wyborów. Serdecznie gratulujemy naszemu nowemu przewodniczącemu Grzesiowi , życząc owocnej kadencji całemu Samorządowi.
zobacz galerię
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości