E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
„ Wydajemy własną książkę” PDF Drukuj Email

Dnia 15 czerwca 2012 roku o godzinie 12.00 w Sali widowiskowej Domu Kultury w Grochowem odbyło się uroczyste podsumowanie XII edycji konkursu „ Wydajemy własną książkę” oraz wręczenie nagród, w którym wzięli uczniowie naszego Zespołu Szkół pod opieką nauczycieli : p. Kamilli Muniak oraz p. Elżbiety Babuli.
Pierwszą nagrodę w kategorii plastycznej, literackiej i edytorskiej oraz tytuł „ZŁOTEJ KSIĄŻKI” otrzymały Katarzyna Chruściel i Marlena Świątek ( opiekun p. Kamilla Muniak) – uczennice naszego gimnazjum. Książka pt. „ Śpieszmy się kochać”, którą napisały dziewczyny, zostanie wydana w 500 egzemplarzach i rozesłana po całej Polsce. Jest to ogromny sukces naszych gimnazjalistek, gratulujemy!!!
Inni uczniowie naszej szkoły również otrzymali nagrody:
W kategorii wiekowej – SZKOŁA PODSTAWOWA
Wyróżnienie otrzymali Oliwia Rajca, Aleksandra Maziarz, Sylwia Czekaj i Konrad Sosiński za książkę pt. „ Przyjaciółki” ( opiekun p. Elżbieta Babula) oraz Justyna Krupa i Julia Rączka za książkę pt. „ Dzieci Gwiazd” ( opiekun p. Elżbieta Babula).

W kategorii wiekowej – GIMNAZJUM, SZKOŁA ŚREDNIA
W kategorii literackiej I nagrodę otrzymała Angelika Paterak za książkę pt. „ Medalion”( opiekun p. Lidia Kutrybała) oraz III nagrodę w tej samej kategorii otrzymała Dorota Załucka za książkę pt. „ Czarna legenda – szmaragdowa wyspa” ( opiekun p. Alina Łukaszek).
W kategorii plastycznej I nagrodę otrzymała Renata Wojnarowska za książkę pt.” Jedna twarz dwa oblicza” (opiekun p. Lidia Kutrybała) oraz II nagrodę w tej samej kategorii otrzymała Martyna Walczak za okładkę do książki pt. „ Medalion”( opiekun p. Lidia Kutrybała).
Pani Lidia Kutrybała, która była członkiem jury, również otrzymała nagrodę za długoletnią współpracę i poświęcanie swego czasu na ocenianie wszystkich książek.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a naszym opiekunom dziękujemy za wsparcie i pomoc w „wydaniu własnej książki”.
Katarzyna Chruściel, Marlena Świątek – klasa II d.
zobacz galerię 
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości