„Hejże ino dyna, dyna narodził się Bóg - dziecina w Betlejem....” PDF Drukuj Email

Zgodnie z lasowiacką tradycją, w wieczór przed świętem Trzech Króli, rozpoczęliśmy „Herody”, czyli kolędowanie.5 stycznia 2012r. grupa "Na Przytacku" w ramach realizacji projektu "Etnolog-zaloguj się na ludowo!" zaprezentowała efekt swojej pracy.

Grupa bardzo dziękuje za pomoc Patrycji Lelakowskiej i Bartoszowi Gajowi, za zastąpienie naszych chorych koleżanek. Pani Sylwii Kani, Justynie Ciejce i Monice Milaś za akompaniament i wsparcie muzyczne. Pani Lidii Kutrybale za przygotowanie sceniczne.

Wiktoria Ciejka, Magdalena Maziarz, Damian Szewc, Karolina Ciejka