E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
NASZE GIMNAZJUM NA II MIELECKIM FESTIWALU NAUKI I TECHNIKI PDF Drukuj Email

W dniach 13 – 14 stycznia 2012 roku w budynku Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbył się II Festiwal Nauki i Techniki.  Celem Festiwalu było rozbudzenie zainteresowań technicznych oraz matematyczno - przyrodniczych wśród młodych i starszych Mielczan poprzez uczestnictwo w przemawiających do wyobraźni eksperymentach i pokazach oraz wykładach popularno–naukowych. Swoje stoiska przygotowały m.in. Centrum Nauki Kopernik z Warszawy, PZL Mielec, Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy ExploRes, firmy Mechatronik, NeoRobots oraz mieleckie gimnazja, które pokazały swoje pomysły na ciekawą edukację. W tym niecodziennym wydarzeniu brało udział również i nasze Gimnazjum, które przygotowało i przedstawiło na festiwalu specjalną ekspozycję połączoną z pokazami doświadczeń chemiczno - fizycznych. I tak nasi uczniowie wykonali np. doświadczenia „Ogniste ziemniaki”, „Ale jaja”, „Zdrowe witaminki”, „Dzikie koralowce” czy „Czarny to nie czarny”. Przedstawiono również prezentacje multimedialną pokazującą osiągnięcia szkoły na różnych płaszczyznach i jej wszechstronną działalność edukacyjno – wychowawczą. Kolejna prezentacja multimedialna dotyczyła zjawisk fizycznych jakie zachodzą w otaczającym nas świecie i ich wykorzystania w życiu codziennym każdego człowieka. Oprawę plastyczną naszego stoiska stanowiły prace plastyczne i techniczne gimnazjalistów. Wszechstronną prezentację naszej szkoły na Festiwalu przygotowały: Elżbieta Masłyk, Elżbieta Pieróg i Sylwia Graniczka oraz wspierała je Wiesława Paśko
zobacz galerię 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości