E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
NASZE GIMNAZJUM NA II MIELECKIM FESTIWALU NAUKI I TECHNIKI PDF Drukuj Email

W dniach 13 – 14 stycznia 2012 roku w budynku Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu odbył się II Festiwal Nauki i Techniki.  Celem Festiwalu było rozbudzenie zainteresowań technicznych oraz matematyczno - przyrodniczych wśród młodych i starszych Mielczan poprzez uczestnictwo w przemawiających do wyobraźni eksperymentach i pokazach oraz wykładach popularno–naukowych. Swoje stoiska przygotowały m.in. Centrum Nauki Kopernik z Warszawy, PZL Mielec, Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy ExploRes, firmy Mechatronik, NeoRobots oraz mieleckie gimnazja, które pokazały swoje pomysły na ciekawą edukację. W tym niecodziennym wydarzeniu brało udział również i nasze Gimnazjum, które przygotowało i przedstawiło na festiwalu specjalną ekspozycję połączoną z pokazami doświadczeń chemiczno - fizycznych. I tak nasi uczniowie wykonali np. doświadczenia „Ogniste ziemniaki”, „Ale jaja”, „Zdrowe witaminki”, „Dzikie koralowce” czy „Czarny to nie czarny”. Przedstawiono również prezentacje multimedialną pokazującą osiągnięcia szkoły na różnych płaszczyznach i jej wszechstronną działalność edukacyjno – wychowawczą. Kolejna prezentacja multimedialna dotyczyła zjawisk fizycznych jakie zachodzą w otaczającym nas świecie i ich wykorzystania w życiu codziennym każdego człowieka. Oprawę plastyczną naszego stoiska stanowiły prace plastyczne i techniczne gimnazjalistów. Wszechstronną prezentację naszej szkoły na Festiwalu przygotowały: Elżbieta Masłyk, Elżbieta Pieróg i Sylwia Graniczka oraz wspierała je Wiesława Paśko
zobacz galerię 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości