E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Konkurs Poezji Religijnej PDF Drukuj Email
 W Wiejskim Domu Kultury i Rekreacji w Grochowem dnia 16 grudnia odbył się Finał Międzygminnego Konkursu Poezji Religijnej.

W Finale konkursu udział wzięli laureaci szkół podstawowych i gimnazjum z gmin: Czermin, Borowa, Tuszów Narodowy, Przecław, gminy Mielec. Naszą szkołę reprezentowało 5 uczniów. Poziom konkursu był bardzo wysoki, ale dla naszych uczniów to nie lada wyzwanie. Dla jury było to bardzo trudne zadanie. Wybranie " najlepszych z najlepszych" - jak to określiła pani dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Grochowem. Komisja artystyczna w składzie: Teresa Pluta- emerytowany nauczyciel j. polskiego, Maria Zielińska- emerytowany nauczyciel oraz Sylwia Dudek- muzykolog, dyrygent chórów mieleckich, nauczyciel i instruktor muzyki, po wysłuchaniu 35 recytacji i 21 poezji śpiewanej przyznała nagrody i wyróżnienia.

Nagrodę w kategorii poezja : otrzymał Grzegorz Świątek kl. Ic.(opiekun p. Lidia Kutrybała)
Natomiast w kategorii poezja śpiewana : nagrodę otrzymała Aleksandra Bednarz kl. IIc.(opiekun p.Sylwia Kania)
wyróżnienie Karolina i Wiktoria Ciejka. kl. Ic i IIc.
zobacz galerię
Magda Maziarz kl.IIA
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości