E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
I Gminny Przegląd Teatrów Profilaktycznych PDF Drukuj Email

 2 grudnia 2011 r. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Mielec oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie zorganizowały Gminny Przegląd Teatrów Profilaktycznych pod patronatem Wójta Gminy Mielec.
  Celem konkursu było m.in. promowanie zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, zaangażowanie dzieci i młodzieży do działań profilaktycznych, inspirowanie do działań teatralnych i literackich. W przeglądzie udział wzięli uczniowie klas I-III i IV-VI szkół podstawowych oraz młodzież z gimnazjum.Grupy teatralne prezentujące swoje umiejętności na scenie sali widowiskowej SOKiS-u w Chorzelowie nie tylko starały się uczulić zebraną publiczność na zagrożenia związane z problemem nikotynizmu, alkoholizmu, narkomanii, ale też promowały pozytywne wartości i podpowiadały, w jaki sposób nie ulec zgubnym nałogom. 
Jury w składzie: p. Wanda Mika, p. Anna Czerkies, p. Zofia Paterak po krótkiej naradzie wyłoniło zwycięzców.Cieszyliśmy się bardzo, gdy okazało się, że nasze koleżanki i nasi koledzy z Gimnazjum w Chorzelowie zdobyli I nagrodę (otrzymali piękną choinkę) za spektakl pt. „Uwierz, będzie lepiej”. Opiekunkami grupy teatralnej były p. A. Łukaszek, p. L. Kutrybała i p. S. Kania. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
zobacz galerię 
Martyna Walczak, kl. Id.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości