E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
I Gminny Przegląd Teatrów Profilaktycznych PDF Drukuj Email

 2 grudnia 2011 r. Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Mielec oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie zorganizowały Gminny Przegląd Teatrów Profilaktycznych pod patronatem Wójta Gminy Mielec.
  Celem konkursu było m.in. promowanie zdrowego stylu życia, trzeźwości i abstynencji, zaangażowanie dzieci i młodzieży do działań profilaktycznych, inspirowanie do działań teatralnych i literackich. W przeglądzie udział wzięli uczniowie klas I-III i IV-VI szkół podstawowych oraz młodzież z gimnazjum.Grupy teatralne prezentujące swoje umiejętności na scenie sali widowiskowej SOKiS-u w Chorzelowie nie tylko starały się uczulić zebraną publiczność na zagrożenia związane z problemem nikotynizmu, alkoholizmu, narkomanii, ale też promowały pozytywne wartości i podpowiadały, w jaki sposób nie ulec zgubnym nałogom. 
Jury w składzie: p. Wanda Mika, p. Anna Czerkies, p. Zofia Paterak po krótkiej naradzie wyłoniło zwycięzców.Cieszyliśmy się bardzo, gdy okazało się, że nasze koleżanki i nasi koledzy z Gimnazjum w Chorzelowie zdobyli I nagrodę (otrzymali piękną choinkę) za spektakl pt. „Uwierz, będzie lepiej”. Opiekunkami grupy teatralnej były p. A. Łukaszek, p. L. Kutrybała i p. S. Kania. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
zobacz galerię 
Martyna Walczak, kl. Id.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości