E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
SUKCES W FINALE WOJEWÓDZKIM PDF Drukuj Email
W dniu 22.10.2011 w Przemyślu odbył się wojewódzki finał indywidualnych biegów przełajowych. Na starcie zameldowało się ok.1000 uczestników reprezentujących 25 powiatów /150 gmin/. Wśród nich znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły. Wielki sukces odniósł Grzegorz Świątek uczeń klasy Ic gimnazjum, który udowodnił, że stać go na równą walkę z zawodowcami /uczniami od kilku lat trenującymi w klubach sportowych/; w swojej kategorii wiekowej zajął III miejsce.
Słowa uznania należą się również Mateuszowi Ochalikowi z kl.VI SP, który pomimo prześladującego go w tym dniu szczególnego pecha /kłopoty zdrowotne, udział w karambolu/ nie załamał się i pokazał, że warto walczyć do końca. Zajęcie dalszej lokaty w zawodach tej rangi może być satysfakcjonujące i godne uznania.
zobacz galerię 
Chłopcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w pracy
i podejmowaniu kolejnych wyzwań.
 
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości