E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Niemieckie słodycze PDF Drukuj Email
Dnia 05.10.2023 klasa VII wraz z panią Joanna Rusin przygotowała prezentację dotyczącą niemieckich słodyczy i marek samochodów. Uczniowie prezentowali tą wiedzę w strojach bawarskich klasie VIII i nauczycielom. Jedna z uczennic Zosia przygotowała bawarskie precle , którymi częstowała kolegów i koleżanki . Po skończonej prezentacji odbył się konkurs z pytaniami o kraju jakim są Niemcy. Nagrodami były niemieckie słodycze takie jak: Merci, Toffefee i żelki Haribo.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości