E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Inauguracja Roku Szkolnego 2023/2024 PDF Drukuj Email
Wakacje dobiegły końca, kolejny raz zabrzmiał szkolny dzwonek. Inaugurację nowego roku szkolnego rozpoczęliśmy 4 września 2023 r. Oprócz społeczności szkolnej w uroczystości wzięli udział zaproszeni goście: pan Fryderyk Kapinos – Poseł na Sejm RP, pan Józef Piątek- Wójt Gminy Mielec, pan Tomasz Ortyl- z-ca Wójta Gminy Mielec, pani Barbara Szwakop- Kierownik Referatu Oświaty Gminy Mielec, pan Damian Małek- dyrektor Samorządowego Domu Kultury w Chorzelowie, radni Gminy Mielec: pan Stanisław Głaz, pan Damian Zalot oraz sołtys wsi Chorzelów- pan Krzysztof Jachyra.
Podczas oficjalnej części Pani dyrektor podziękowała za wykonane prace termomodernizacji szkoły, za pomoc i współpracę w przedsięwzięciach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Szczególne podziękowania skierowała do pana posła oraz przedstawicieli organu prowadzącego za sfinansowanie remontów oraz wszelkie wsparcie.
W części artystycznej poruszono tematy nie tylko związane z rozpoczynającym się rokiem szkolnym, nie zabrakło również nawiązania do września 1939 roku i ofiar II wojny światowej.
W związku z rozpoczynającym się nowym rokiem szkolnym wszystkim uczniom wielu sukcesów, wiary w siebie i swoje możliwości oraz realizacji zamierzonych celów złożyli Poseł na Sejm RP, Wójt Gminy Mielec oraz Dyrektor Szkoły.

Na koniec uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości