E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Mydła, mydełka, pachnidełka PDF Drukuj Email
W dniu 19 czerwca klasy VIII a i b wzięły udział w warsztatach mydlarskich z regionalnym mydlarzem z Rzędzianowic. W ramach warsztatów uczniowie wykonali różne mydła sodowe, potasowe i poznali ich receptury. Dzięki udzielonym instrukcjom mydła można hobbystycznie wykonać w domu. Zajęcia były cenną powtórką materiału programowego z chemii organicznej. Za przeprowadzenie warsztatów dziękujemy Pani Joli z firmy domowej "Daniel Naturalnie"


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości