Majowe święta PDF Drukuj Email
  Początek maja, to okazja aby pokazać swoją miłośc i przywiązania do ojczyzny. To czas świąt narodowych: 2 maja - Dzień Flagi RP, 3 maja- Święto Konstytucji .Szkolnym obchodom tych świąt towarzyszył konkurs plastyczny pod hasłem ,,Moja biało-czerwona”. Prace na konkurs wykonali uczniowie klas 0- 4. wykazując  się dużą kreatywnością i zaangażowaniem.
 Prace były wykonane różnorakimi technikami i wybrnie tych najlepszych było zadaniem trudnym. Mali artyści wykazalisię  dużą kreatywnością i zaangażowaniem.
Dnia 10 maja 2023 r. wicedyrektor  pani Alicja Siebierańska wręczyła dyplomy i nagrody autorom najlepszych prac:
 I miesce- Julia Głodzik kl.I B
II miejsce- Maciej Budak kl.III A
III miejsce- Milena Sarama kl.I B
wyróżnienie- Emilia Kolb kl.IV Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy.
Prace uczniów, w których dali wyraz swojej miłości do kraju, można obejrzeć w budynku szkoły(parter).