Dzień Babci i Dziadka w klasie I B PDF Drukuj Email
Babcia i Dziadek kojarzą się każdemu dziecku z ciepłem, miłością i poczuciem bezpieczeństwa. Dziadkowie dla swych wnuków zawsze mają czas, chętnie pomagają, są cierpliwi, rozumieją i bezgranicznie kochają. W podziękowaniu za Ich wielkie serca uczniowie klasy I B wraz z wychowawczynią i rodzicami zaprosili Dziadków w ostatkowy Tłusty Czwartek - 16 lutego, na uroczyste spotkanie do szkoły.
Zaproszonym gościom uczniowie zaprezentowali spektakl o zaginionej babci, wiersze, piosenki i układy taneczne, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Dziadkowie obdarowani zostali własnoręcznie zrobionymi laurkami i kwiatami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. Rozmowy przy biesiadnym stole, wrażenia, duma oraz szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Uroczystość zaszczyciła p. wicedyrektor Barbara Durej, które doceniła szczególną rolę Dziadków w życiu dziecka i życzyła gościom dużo zdrowia, radości i 100 LAT!