BABCIU, DZIADKU, KOCHAMY WAS- Dzień Babci i Dziadka w klasie IA PDF Drukuj Email
Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk- na tę okazję każdy prezent jest dobry. Ważne, żeby był to prezent od serca, bo takie najbardziej cenią sobie Babcie i Dziadkowie.  W tym roku ta niecodzienna uroczystość  w naszej szkole odbyła się 2 lutego 2023r., została przygotowana przez klasę IA. Zaproszeni  goście licznie przybyli w szkolne mury naszej szkoły, gdzie wypatrywały ich podekscytowane i roziskrzone oczy wnucząt. Uroczystość rozpoczęła  p. Dyrektor Barbara Durej, która powitała Babcie i Dziadków oraz złożyła życzenia z okazji ich święta. W pięknie udekorowanej sali, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Goście wysłuchali czułych słów kierowanych pod ich adresem, otrzymali laurki wykonane samodzielnie przez ich pociechy Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek, przygotowany przez  rodziców, podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień. Aktorzy otrzymali burzę braw, która była jak najbardziej zasłużona. Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla ich Babć i Dziadków. Dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, wzruszeń i radości...
    Dlatego też dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, ciepło i jeszcze raz życzymy Im dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia.