E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Człowiek na świecie jest jak żołnierz na warcie. I dopóki żyje, pracować musi, a co zapracuje, do grobu nie zabierze, przyda się to dla innych ludzi PDF Drukuj Email

W grudniu odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o życiu i działalności polskiego wynalazcy, pioniera Przemysłu Naftowego na świecie Ignacego Łukasiewicza – patrona roku 2022. Łukasiewicz był związany z naszym regionem, jego matka pochodziła z Chorzelowa. Uczniowie przygotowując się do konkursu poszukiwali informacji w dostępnych źródłach. Cenną pomocą była również prezentacja poświęcona tej wybitnej postaci przygotowana przez Kingę Budak (członka Szkolnego Koła Ekologicznego). Konkurs przebiegał na zasadach teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Po zaciekłej walce I miejsce zajęła Agata Maziarz z klasy VIII a, II miejsce Michał Ziomek z klasy VII a, III miejsce Michał Pogoda z klasy VII a - serdecznie gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.  
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 29 gości