E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wigilia klas I - III PDF Drukuj Email
W przedświątecznym dniu uczniowie klas I – III udekorowali świątecznymi ozdobami i stroikami swoje sale lekcyjne i przystąpili do wspólnego świętowania. Wprowadzeniem do klasowych Wigilii było wspólne kolędowanie. Najmłodsze dzieci entuzjastycznie wyśpiewały polskie kolędy i pastorałki oraz poznały tradycje Świąt Bożego Narodzenia. Dodatkową atrakcją był występ Mileny z klasy IB i Julii z klasy IIIB, które na skrzypcach i organach wygrały melodie znanych polskich kolęd. Następnie każda z klas przygotowała świąteczny stół i wigilijne potrawy w swoich salach. Dzieci łamały się opłatkiem, składały sobie życzenia, przepraszały za wszystko, co sprawiło innym przykrość w minionym roku i wspólnie biesiadowały przy wigilijnych stołach. Na zakończenie tego wyjątkowego dnia dzieci obejrzały przedstawienie jasełkowe w wykonaniu uczniów klas starszych.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

Wolontariat


MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 35 gości