Razem na Święta PDF Drukuj Email
Święta Bożego Narodzenia to czas wielu akcji charytatywnych, w których możemy pokazać nasze wielkie serca.
Uczniowie kl.5a i 6a w przedświątecznym okresie  odwiedzili czworonożnych mieszkańców  Oazy dla Zwierząt gdzie zostawili przeróżne smakołyki a ponadto dowiedzieli się w jaki sposób mogliby pomóc jako wolontariusze.
Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu zaprosili uczniów naszej szkoły  do zbiórki darów na rzecz potrzebujących w ramach akcji Caritas „ Torba Charytatywna” oraz akcji kierowanej przez kuratorium „ Polakom na Wschodzie”.  Zebrane produkty zostały przekazane do parafialnego oddziału Caritas i do polskiej społeczności m.in.z Mościsk, Myslatyc, Sambora i  Łanowic. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
Przedstawiciele SKW udali się do Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Rożniatach gdzie na ręce personelu złożyli pensjonariuszom życzenia świąteczne oraz przekazali własnoręcznie wykonane aniołki.