E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Razem na Święta PDF Drukuj Email
Święta Bożego Narodzenia to czas wielu akcji charytatywnych, w których możemy pokazać nasze wielkie serca.
Uczniowie kl.5a i 6a w przedświątecznym okresie  odwiedzili czworonożnych mieszkańców  Oazy dla Zwierząt gdzie zostawili przeróżne smakołyki a ponadto dowiedzieli się w jaki sposób mogliby pomóc jako wolontariusze.
Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu zaprosili uczniów naszej szkoły  do zbiórki darów na rzecz potrzebujących w ramach akcji Caritas „ Torba Charytatywna” oraz akcji kierowanej przez kuratorium „ Polakom na Wschodzie”.  Zebrane produkty zostały przekazane do parafialnego oddziału Caritas i do polskiej społeczności m.in.z Mościsk, Myslatyc, Sambora i  Łanowic. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.
Przedstawiciele SKW udali się do Zakładu Pielęgnacyjno- Opiekuńczego w Rożniatach gdzie na ręce personelu złożyli pensjonariuszom życzenia świąteczne oraz przekazali własnoręcznie wykonane aniołki. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości