E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Gala Wolontariatu PDF Drukuj Email
16 grudnia w trakcie  I Mieleckiej Gali Wolontariatu przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu otrzymali wyróżnienie za swoją działalność.
Wydarzenie miało miejsce w  SCK   w Mielcu  a jego inicjatorem był Poseł na Sejm RP Fryderyk Kapinos. Galę objęli swoim honorowym patronatem Małgorzata Gosiewska, Wicemarszałek Sejmu RP; Marlena Maląg, Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Przemysław Czarnek, Minister Edukacji i Nauki oraz Wojciech Kaczmarczyk, Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności.
Głównym celem tego wydarzenia było docenienie działalności wolontariuszy, stowarzyszeń, organizacji pożytku publicznego oraz każdego kto podejmuje bezinteresowną działalność na rzecz drugiego człowieka na zasadzie wolontariatu – osoby fizyczne i osoby prawny (dzieci, młodzież, dorośli). Galę uświetnił koncert Mateusza Mijała
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości