E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Czekoladowe Warsztaty PDF Drukuj Email
 13 grudnia klasy 5a i 6a wzięły udział w Warsztatach Czekoladowych  w niezwykłej Fabryce Czekolady w Rzeszowie . Warsztaty  prowadził wykwalifikowany – Chocolatier. W trakcie prezentacji uczniowie poznawali proces produkcji czekolady od ziarna do tabliczki, dowiedzieli się gdzie znajdują się największe plantacje kakao, oglądali ziarna kakao  z różnych zakątków świata oraz mieli okazję zobaczyć 3 metrowe drzewo kakaowca. W trakcie trwania prezentacji degustowali 4 rodzaje czekolad i podziwiali  największą  w Polsce czekoladową fontannę. W części warsztatowej nastąpiło wylewanie i zdobienie tabliczek czekoladowych oraz czekoladowych lizaków - każdy robił swoje i zabrał je ze sobą. Otrzymaną wiedzę uzupełniła projekcja filmu „Pochodzenie kakao i historia kakao i czekolady”.  Po projekcji odbył się konkurs,  w którym najbardziej uważni słuchacze warsztatów otrzymali słodkie nagrody i Złoty Bilet- bon o wartości 25 zł na zakupy w Pijalni Czekolady.  Na zakończenie spotkania zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie w fotobudce w kształcie robota.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości