E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Kiermasz Świąteczny PDF Drukuj Email
kiermaszs_008_2022.jpg - 152.85 Kb11 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Świąteczny. Zgodnie z tradycją rodzice, uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Chorzelowie zaangażowali się w organizację i przebieg tego wydarzenia. Przepiękne, niezwykle pomysłowe i ręcznie robione ozdoby świąteczne - choinki, bombki, stroiki, pierniki, ciasta i wiele, wiele innych ozdób przygotowanych na ten cel przez rodziców, uczniów i nauczycieli, zostało wystawionych w sali gimnastycznej naszej szkoły. Na przybyłych gości czekał słodki poczęstunek.

Rodzice zorganizowali sprzedaż ozdób wśród społeczności naszej miejscowości, zaś nauczyciele wraz z uczniami przygotowali występ kolęd i pastorałek, które wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój. Fundusze uzyskane dzięki kiermaszowi każda klasa przeznaczy na wybrany przez siebie cel. Dziękujemy Rodzicom za tak duży wkład w organizację kiermaszu.
 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości