E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Uczymy się programować z Ozobotem PDF Drukuj Email
Najmłodsze dzieci naszej szkoły stawiają pierwsze kroki w nauce kodowania dzięki robotom - Ozobotom, które na lekcjach informatyki wprowadzają uczniów klas I - III w niezwykle ciekawy świat programowania. Dzieci poznały Ozoboty, nauczyły się nimi sterować, potrafią pisać pierwsze kody, które wskazują robotom kierunek, w którym mają się poruszać. Dzięki ciekawym kartom pracy uczniowie poszerzają swoje wiadomości również z innych edukacji, a kodowanie i sterowanie Ozobotem dostarcza niezwykłych emocji i zaangażowania. Zajęcia z Ozobotem poprzez zabawę kształtują logiczne myślenie i w naturalny sposób zapoznają najmłodszych z nowoczesnymi technologiami


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości