E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Świetny występ koszykarzy PDF Drukuj Email
Uczniowie klas VII-VIII wzięli udział w powiatowych zawodach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców w Maliniu. Po świetnym występie zajęli 2 miejsce!! Pokonali kolejno rówieśników z Borowej i Tuszowa Narodowego i ulegli minimalnie gospodarzom turnieju Maliniu. Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Bartosz Bielaska, Miłosz Bielaska, Kacper Lodarski, Hubert Maziarz, Mikołaj Mieszkowicz, Kacper Załucki, Michał Pogoda oraz Wojciech Jung. Opiekunem drużyny był pan Mariusz Woźniak. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości