E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Mikołajki na sportowo PDF Drukuj Email
5 grudnia nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali z okazji Mikołajek sportowe rywalizacje dla wszystkich klas szkoły podstawowej. Klasa IV i V rywalizowała między sobą w grę rzutną „Dwa ognie” , natomiast klasy VI-VIII rozegrały między sobą mecze w siatkówkę. Rywalizacja była bardzo zaciekła i dostarczyła wszystkim niezapomnianych sportowych wrażeń. Pamiętajmy: W zdrowym ciele , zdrowy duch!! Dziękujemy wszystkim za grę fair play i do zobaczenia wkrótce !!


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości