E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA PDF Drukuj Email
Uczniowie klas IA i IB na kolejnych zajęciach w ramach programu ”AKADEMIA BEZPIECZNEGO PUCHATKA” poznali podstawowe przepisy, znaki drogo¬we i zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. W tej lekcji Puchatkowi pomagał Sygnałek. Ważne jest, aby od najmłodszych lat znali prawidłowe sposoby dbania o bezpieczeństwo swoje i innych uczestni¬ków ruchu drogowego. Wiedza ta może uratować zdrowie, jaki życie. Uczniowie poznali: - podstawowe pojęcia, które pierwszoklasista powinien znać ( droga, droga dla rowerów, jezdnia, pobocze, skrzyżowanie, przejście dla pieszych) - jak poruszać się pojedynczo, w grupie, na rowerze, na hulajnodze, - dowiedzieli się, jak powinni być przewożeni w samochodach osobowych, - jakie są rodzaje znaków drogowych i jak lepiej je zapamiętać. Na zakończenie uczniowie w grupach wykonali grę planszową o bezpiecznym zachowaniu się na drodze.

 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości