E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Wizyta Świętego Mikołaja Drukuj Email
Wizyta Świętego Mikołaja
6 grudnia do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj. Swoją wizytę rozpoczął od spotkania z dziećmi z klas I-III.  Uczniowie z klasy I B przygotowali spektakl „List do Świętego Mikołaja”, a także wspólnie z klasą I A przywitali zacnego gościa wesołymi piosenkami. Po obejrzeniu wzruszającej inscenizacji Święty Mikołaj rozdał wszystkim dzieciom wspaniałe prezenty. Radości i pozytywnych emocji było co niemiara. Każda klasa miała okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wizyta tak miłego gościa wprowadziła wszystkich w radosny, przedświąteczny nastrój, który dodatkowo został podkreślony wspólnym ozdabianiem świątecznych pierników.


 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości