E-learning

 

NASZE SUKCESY

 

SOCRATES


 

WAŻNE STRONY

Bezpieczna Szkoła

http://bezpieczna-szkola.com/bezpieczna-szkola-2012-i-tura.html

BIP

SONDA

Co najchętniej robisz w czasie wolnym?
 
Andrzejki w klasie I B PDF Drukuj Email
Tradycje andrzejkowe mają bardzo długą historię. Najbardziej znanym zwyczajem andrzejkowym jest wróżenie, a najstarszymi wróżbami - lanie woskiem i wróżba z butów. 30 listopada w klasie IB kultywowaliśmy andrzejkowe zwyczaje i właśnie od takiej wróżby rozpoczęliśmy świętowanie. Chętni uczniowie przebrani w stroje wróżek, czarownic i postaci z bajek przygotowali i przeprowdzili również inne ciekawe wróżby dla kolegów i koleżanek. Były wróżby z ciasteczek, cukierków, balonów, serc, kubeczków i wiele innych. Dzieci rozwiązały także zadania logiczne związane z andrzejkami, po czym odbyły się wspólne zabawy w rytm muzyki. Po wesołej zabawie z balonami dzieci zasiadły do  wspólnego słodkiego poczęstunku, który zasponsorowali rodzice. Andrzejki upłynęły w miłej i tajemniczej atmosferze. Mamy nadzieję, że dobre wróżby i związane z nimi marzenia się spełnią. 
Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer Byjoomla Synegy Font changer

Wolontariat


Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa


Laboratoria przyszłości

logotyp-laboratoria.png - 16.13 Kb

MAPA KULTURY

 

KOMISJA EUROPEJSKA


 

FRSE

Erasmus+

eTwinning

KOŁO MUZYCZNE


 

KOŁO EKOLOGICZNE

 

WERSJE JĘZYKOWE

GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości